Opublikowano Dodaj komentarz

DELUXE Original — ekskluzywny alkohol w pozytywnym świetle

Mówi się, że wódka jest niezdrowym, a nawet niebezpiecznym alkoholem — to nie do końca prawda. Spożywana zgodnie z zasadami savoir-vivre, przy zachowaniu umiaru i elegancji, może być doskonałym dodatkiem na przeróżne okoliczności. Nie wrzucajmy więc każdego wysokoprocentowego trunku do jednego worka — wódka była, jest i będzie spożywana. Pora więc przełamać temat tabu i przyjrzeć się pozytywnym aspektom degustowania tego luksusowego alkoholu na przykładzie jedynej tak prawdziwej wódki DELUXE.

Wódka na prezent — czy i komu powinniśmy ją wręczać?

Wódka jest dość specyficznym trunkiem, jeśli chodzi o wręczanie jej jako prezent. Nie każdemu może przypaść do gustu, lecz dzisiaj podpowiemy — kto się z niej z pewnością ucieszy. DELUXE to wódka o stosunkowo wysokiej cenie w porównaniu z innymi tego typu alkoholami. Osoby obdarowane poczują się więc wyjątkowo, otrzymując taki podarunek. Komu warto ją wręczyć?

Koneserom — jeśli wiesz, że konkretna osoba interesuje się różnymi trunkami, koniecznie powinieneś wręczyć jej wysokoprocentową DELUXE Original Vodka. Cena, jakość oraz smak trunku przypadną koneserom do gustu — z pewnością nie mieli jeszcze okazji, by jej spróbować.

Gościom weselnym — każdy lubi dostawać prezenty, szczególnie w formie podziękowań. Para Młoda powinna zadbać o to, by goście miło wspominali ich wesele. Poleca się więc podarować tym odchodzącym już wyśmienitą DELUXE. Wódka w takich przypadkach jest zawsze dobrym wyborem.

Osobie, która nam pomogła — jeśli przyjaciel, sąsiad czy znajomy pomógł Ci przy montażu szafki, wniesieniu mebli lub wyświadczył przysługę, podziękuj mu w wyjątkowy sposób, wręczając jeden z niewielu tak ekskluzywnych trunków — DELUXE Original Vodka. Sklep nasz proponuje jej korzystny zakup w zestawach nawet do 12 sztuk.

Solenizantowi/jubilatowi — urodziny bądź ważna rocznica to odpowiednia chwila, by podarować bliskiej osobie wyjątkowy, elegancki, a zarazem praktyczny podarunek. W tym przypadku nasza wódka DELUXE również będzie dobrym wyborem — obdarowany może zachować ją na pamiątkę, gdyż butelka ma piękne opakowanie, albo spożyć wspólnie z gośćmi, wchodząc przy tym na wyższy poziom świętowania.

Teściowi/szwagrowi — ojcowie i bracia naszej drugiej połówki raczej nie pogardzą dobrej jakości trunkiem — trzeba się jednak upewnić, że nie są abstynentami. Oryginalna wódka DELUXE pomoże rozluźnić atmosferę i ożywić rozmowę. Taki podarunek jest też dobrym pomysłem, kiedy dopiero od niedawna jesteśmy w związku i podczas spotkania z rodzicami nie do końca wiemy, co powinniśmy wręczyć ojcu. W takim przypadku odradza się zakup standardowych alkoholi dostępnych w każdym sklepie — lepiej wybrać wódkę z sektora premium, jak właśnie DELUXE.

Wódka Deluxe Original

Czy wypada wręczać wódkę kobiecie?

Dość nieczęstym zjawiskiem w naszej kulturze jest wręczanie wysokoprocentowych alkoholi kobietom — nie oznacza to jednak, że nie powinno się tego robić. Coraz więcej kobiet nie ma nic przeciwko dobrej jakości alkoholom i z pewnością gest ten w wielu przypadkach nie zostanie odebrany negatywnie. Kiedy warto wręczyć wódkę kobiecie?

Na 18 urodziny — obecnie większość kobiet lubi obchodzić swoje 18. urodziny w dość rozrywkowy sposób. Podczas imprezy urodzinowej zazwyczaj nie brakuje alkoholu tym bardziej, że to pierwszy dzień, w którym legalnie można takie trunki spożywać. Jako osoba zaproszona warto więc przyjść na zabawę z czymś wyjątkowym, nieco odbiegającym od standardowych trunków — z naszą DELUXE Original Vodka.

Na domówkę/parapetówkę — kiedy zostaliśmy zaproszeni na imprezę, gdzie nie do końca wiadomo, jakie są gusta właścicielki domu, wtedy powinna wkroczyć DELUXE. Trudno jest kupić znajomym, a tym bardziej obcym osobom, coś praktycznego do ich domu, zwłaszcza jeżeli nie do końca znamy ich potrzeby. W takim przypadku najlepszej przyjść z ekskluzywną wódką, która z pewnością się nie zmarnuje.

Na rodzinne spotkanie — w tym przypadku trzeba jednak uważać, by nie urazić nikogo uczuć. O ile niekiedy osoby starsze mogą nie przepadać za wysokoprocentowym trunkiem, o tyle młodzi dorośli z pewnością docenią taki podarunek. Warto zabrać DELUXE Original na spotkanie z kuzynostwem czy siostrą, choć w wielu przypadkach połączenie ekskluzywnej wódki z pięknym bukietem przypadnie do gustu też cioci czy nawet mamie — wszystko zależy od nastawienia osoby do tego typu alkoholu.

Wódka nie zawsze musi być kojarzona źle — to wyrób, który jest mile odbierany przez dużą część społeczeństwa, w tym zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Jeśli jednak planujemy wręczyć drugiej osobie wódkę, to powinien być to trunek z wysokiej półki — DELUXE Original Vodka jest wyborem odpowiednim. Warto też wcześniej, w miarę możliwości, upewnić się, że osoba obdarowana nie jest przeciwnikiem alkoholu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *